Apskatīt produktus

Apskatīt produktus

AMSOIL_American_Flag

Ražots ASV

Izbaudiet Amsoil izcilību, kas ir lepni ražota ASV. Izvēloties Amsoil, jūs izvēlaties kvalitāti, veiktspēju un uzticamību savam transportlīdzeklim. Amsoil eļļas, kas tiek ražotas Amerikas teritorijā, tiek pakļautas stingrai testēšanai un atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Amsoil ir apņēmības pilns inovāciju un precizitātes apliecinājums izcilai kvalitātei, ko var sasniegt tikai ar amerikāņu meistarību. Uzlabojiet savu braukšanas pieredzi ar Amsoil - uzticamu zīmolu ar izcilības mantojumu, kas lepni ražots ASV.

Modernākie pētījumi

Uzņēmumā Amsoil motoreļļu izstrādes pamatā ir zinātniski pamatota izcilības sasniegšana. Mūsu ekspertu komanda, kurā ietilpst ķīmiķi un inženieri, veic rūpīgus pētījumus, lai izstrādātu modernus sintētiskos maisījumus. Stingri laboratorijas testi nodrošina izcilu eļļošanu, stabilitāti un aizsardzību. Izmantojot modernākās tehnoloģijas, mēs optimizējam viskozitāti un termisko stabilitāti, kas apstiprināta reālos testos dažādos apstākļos. Šī rūpīgā procesa rezultātā tiek radītas Amsoil eļļas, kas konsekventi pārsniedz nozares standartus, nosakot jaunus standartus dzinēja veiktspējas un aizsardzības jomā.
AMSOIL_Chem_Lab_20
Dyno

Garantēta kvalitāte

Amsoil apņemšanās nodrošināt visaugstākā līmeņa kvalitāti ietver arī stingrus testēšanas protokolus. Mūsu eļļas tiek pakļautas visaptverošai laboratoriskai novērtēšanai, kurā mēs rūpīgi pārbaudām galvenos faktorus, piemēram, eļļošanas īpašības, termisko stabilitāti un izturību pret viskozitātes sabrukšanu. Mūsu formulas tiek pārbaudītas arī reālos apstākļos dažādos dzinējos un apstākļos, nodrošinot optimālu veiktspēju un aizsardzību. Mēs izmantojam modernākās tehnoloģijas, lai analizētu molekulāro struktūru, garantējot precizitāti katrā pilienā. Šis visaptverošais testēšanas process apliecina mūsu apņēmību nodrošināt klientus ar motoreļļām, kas konsekventi atbilst un pārsniedz nozares standartus, iemiesojot kvalitātes un uzticamības virsotni.

Bloga raksti

oil24eritorija

ATF tehniskie padomi

Ja transportlīdzeklis ir iesprūdis pirmajā, otrajā, trešajā vai ceturtajā pārnesumā un ieslēdzas "motora pārbaudes" indikators, problēma var būt pavisam vienkārša - pārslēgšanās solenoīds.Lai to atrisinātu, [...]
Lasīt vairāk
© 2024 SIA Master supply - Visas tiesības aizsargātas
Izstrādāja quo build
GDPR sīkdatņu politika